Receptury Rybne

Dieta oparta tylko o ryby może przynieść wiele korzyści dla zdrowia Twojego psa. Ryby są bogatym źródłem białka, witamin i minerałów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu psa. Ponadto, ryby są źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, które pomagają wzmocnić układ odpornościowy psa, poprawić stan skóry i sierści oraz zapobiec chorobom serca. Dieta oparta tylko o ryby jest również łatwa do trawienia i może pomóc w łagodzeniu objawów chorób żołądkowo-jelitowych. Dodatkowo, ryby są mniej alergizujące niż niektóre mięsa, co może być korzystne dla psów z alergiami pokarmowymi. W związku z tym, dieta oparta tylko o ryby może być szczególnie korzystna dla psów z wrażliwym żołądkiem lub alergiami pokarmowymi.

Poniżej znajdziesz listę produktów marki Spiżarnia Pupila, które posiadają tylko rybne białka zwierzęce w swojej recepturze.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​stronę wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.