Formularz kontaktowy

  Najczęstsze Pytania i Odpowiedzi

  Ile trwa realizacja zamówienia?

  Zamówienia wysyłamy najczęściej do dwóch dni roboczych. W przypadku braku zamawianego produktu na stanie, czas realizacji może wydłużyć się do pięciu dni roboczych. Jeżeli zamówiony produkt będzie niedostępny u dystrybutora, czas realizacji może się znacznie wydłużyć – poinformujemy Cię o zaistniałej sytuacji i będziesz miał możliwość rezygnacji z całości lub części zamówienia.

  Jaki jest koszt dostawy?

  Zamówienia powyżej 150zł wysyłamy za darmo. Poniżej tej kwoty doliczamy opłatę za kuriera: 15zł na całe zamówienie.

  Możesz również odebrać zamówienie za darmo w naszym sklepie stacjonarnym PET SHOP RUMIA Dąbrowskiego 14, 84-230 Rumia. Poczekaj jednak na informację, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

  Jaką karmę dobrać?

  Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego żywienia dla Twojego pupila. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Jeżeli jesteś z Rumi lub okolic, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego: PET SHOP RUMIA Dąbrowskiego 14, 84-230 Rumia

  Dlaczego nie ma niektórych popularnych marek?

  Stawiamy na zdrowe żywienie. Nie sprzedajemy karm wielkich koncernów spożywczych z koszmarnymi składami, biologicznie nieodpowiednimi dla Twojego pupila. Tworząc to miejsce wyznaczyliśmy sobie cel: zdrowy sklep dla zwierząt. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie produkty, które u nas znajdziesz, są najwyżej jakości, a Twój pupil będzie żył zdrowo i szczęśliwie.

  Dane kontaktowe

  Pineapple Concept – Patryk Wyrwas

  Dąbrowskiego 14, 84-230 Rumia

  NIP 5882424815 | REGON 366496003

  +48 570 535 855 kontakt@spizarniapupila.pl